english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 
GDPR
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

Sportoviště ČVUT

 

 
Více informací o dlouhodobých rezervacích a vícedenních akcích u Mgr. Pavla Korbeláře
tel.: 602 479 474, e-mail:         Pavel.Korbelar@utvs.cvut.cz.

 

Badminton

 

Badminton je v dnešní době jeden z nejoblíbenějších sportovních odvětví, který se rozšířil mezi širokou veřejnost. V našem sportovním centru ČVUT "Pod Juliskou" jsou k dispozici dva prostorné kurty pro tento dynamický raketový sport.
 
Přijďte si zahrát badminton za zaváděcí ceny 200,- Kč/hod (150 Kč/hod – studenti a zaměstnanci ČVUT). Hala nabízí moderní zázemí, velký prostor a kvalitní osvětlení. Možnost půjčení raket a prodeje míčků. Hodiny badmintonu lze zarezervovat online.

 

Stolní tenis "Pod Juliskou"


Herna stolního tenisu slouží jako tréninkové centrum pro tým pražského klubu El Niňo, který je účastníkem naší nejvyšší soutěže ve stolním tenisu. Hale je vybavená 8mi kvalitními stoly. Ideální prostor pro organizování menších turnajů ve stolním tenisu.

Možné využít pro širokou veřejnost. Přehled volných hodin je k nahlédnutí v rezervačním systému, kde si můžete kurty zarezervovat ->

 
Rezervační systém
 

Otevřeno:
Pondělí - Neděle od 7:00 do 22:00
červenec a srpen so+ne zavřeno
 

Ceny viz. ceník pronájmů

 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None