english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 
GDPR
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

Sportoviště ČVUT

 

 
Více informací o dlouhodobých rezervacích a vícedenních akcích u Mgr. Pavla Korbeláře
tel.: 602 479 474, e-mail:         Pavel.Korbelar@utvs.cvut.cz.

 

Badminton

 

Badminton je v dnešní době jeden z nejoblíbenějších sportovních odvětví, který se rozšířil mezi širokou veřejnost. V našem sportovním centru ČVUT "Pod Juliskou" jsou k dispozici dva prostorné kurty pro tento dynamický raketový sport.
 
Přijďte si zahrát badminton za zaváděcí ceny 200,- Kč/hod (150 Kč/hod – studenti a zaměstnanci ČVUT). Hala nabízí moderní zázemí, velký prostor a kvalitní osvětlení. Možnost půjčení raket a prodeje míčků. Hodiny badmintonu lze zarezervovat online.

 

Sportovní haly Praha 6

Rezervační systém

 

Velká sportovní hala

Moderní sportovní hala v Praze 6. Hala o rozměrech (43x24x13,5m) je určená především pro tato sportovní odvětví: házená, futsal, florbal, volejbal (3 kurty), basketbal, nohejbal atd. Hala je vybavena světelnou tabulí. Hala nemá hlediště. V pronajatém čase jsou zahrnuty jak montáž tak demontáž sportovních zařízení.

Ceny viz. ceník pronájmů

Velká sportovní hala Velká sportovní hala

 

Malé sportovní haly

Vedle velké haly jsou ve sportovním komplexu k dispozici dvě menší haly o rozměrech (30x12x8m), ideální pro volejbal, aerobic, nohejbal, badminton, basketbal (pouze v zelené), florbal… V těchto halách si přijdou na své zejména menší skupiny sportovních nadšenců. V pronajatém čase jsou zahrnuty jak montáž tak demontáž sportovních zařízení.

Ceny viz. ceník pronájmů

 
"Modrá" hala:  
Modrá sportovní hala
 
"Zelená" hala:  
Zelená sportovní hala

 
Možnost zapůjčení raket (50kč). Míčky pouze na prodej (50kč/ks).

 
Rezervační systém
 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None