english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 
GDPR
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

Zapisování na kurzy

 
 
 
 

Zimní výcvikové kurzy 2019

 

POZOR ! ! ! - Při placení kurzů je nutné zadávat variabilní i specifický symbol viz. placení kurzů
 

 

Přehled destinací pro letní kurzy

 
 
 

Kruh u Jilemnice

Kruh u Jilemnice 1 Kruh u Jilemnice 2 Kruh u Jilemnice 3 Kruh u Jilemnice 4
 
Kruh u Jilemnice 5 Kruh u Jilemnice 6 Kruh u Jilemnice 7 Kruh u Jilemnice 8
 
 
Místo konání kurzu:
středisko fakulty architektury Tulačkův statek
Kruh u Jilemnice, asi 6 km od Jilemnice - viz. mapa 
Stravování:
povinný odběr 5 obědů (pondělí - pátek) v ceně cca 425,- Kč (poplatek bude vybrán na místě), ostatní strava samostatně. Ve středisku je velmi dobře vybavená kuchyň. V místě je obchod a restaurace.
Pokud se domluví více jak 15 účastníků kurzu je možné zakoupit i teplé veřeře. 
Doprava:
individuální
Zahájení kurzu je v 17.00 hod.
Ukončení kurzu je v 17.00 hod.
možnost domluvit si individuální odjezd 
Ubytování:
ve 2-7 lůžkových pokojích s ložním prádlem 
Popis kurzu:
TENISOVÉ KURZY (s doplňkovými sporty)
Pojeďte se s námi naučit hrát tenis. Výuka tenisu je zcela ZDARMA! V krásném prostředí malebné vesničky Kruh u Jilemnice (objekt je architektonická cennost v Podkrkonoší). Výuka probíhá na 4 antukových kurtech.
Doplňkové sporty: volejbal, nohejbal, stolní tenis, softbal, badminton, petanque a pěší turistika. Koupalište v blízkosti objektu.
Kurz sebeobrany
je vhodný, jak pro vyznavače těchto odvětví, tak i pro úplné laiky, kteří by se chtěli naučit těmto dovednostem. Seznámíte se se základními technikami obrany, stejně tak jako s nácvikem modelových situací. Nezapomeneme ani na trénink fyzičky i na mentální trénink. Cílem kurzu je seznámení s možnostmi ochrany před napadením útočníka a řešení krizových situací.
Ve volných chvilkách je možné se věnovat dalším sportům: volejbal, nohejbal, stolní tenis, plavání, petanque. Svým obsahem je kurz vhodný jak pro chlapce, tak i pro dívky. Nebojte se naučit novým věcem! 
Na co nezapomenout:
sportovní oblečení, vhodná sportovní obuv (sportuje se na antuce, travnatém hřišti a při nepříznivém počasí i v tělocvičně). Doporučujeme vzít s sebou vlastní tenisové rakety a míčky - UTVS vám může vybavení zapůjčit. Obuv na přezutí do střediska, věci osobní potřeby, průkaz pojištěnce. 
 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None