english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 
GDPR
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

Zapisování na kurzy

 
 
 
 

Zimní výcvikové kurzy 2020

 

POZOR ! ! ! - Při placení kurzů je nutné zadávat variabilní i specifický symbol viz. placení kurzů
 

 

Přehled destinací pro letní kurzy

 
 
 

Itálie - Tarquinie

Itálie - Tarquinie 1 Itálie - Tarquinie 2 Itálie - Tarquinie 3 Itálie - Tarquinie 4
 
Itálie - Tarquinie 5 Itálie - Tarquinie 6 Itálie - Tarquinie 7 Itálie - Tarquinie 8
 
 
Místo konání kurzu:
Tarquinie - viz. mapa 
Stravování:
individuální. 
Doprava:
společná autobusem
odjezd a návrat bude upřesněn podle dopravy (předpokládaný návrat v neděli v ranních hodinách). 
Ubytování:
v bungalovech pro 3-4 osoby. Bungalov má 2 malé ložnice pro 2 osoby (v jedné palandy) a jedno lůžko v malém předpokoji, příslušenství (sprcha, WC) a na kryté verandě vybavenou kuchyňskou linkou. 
Popis kurzu:
kurz je zaměřen na beach sporty, tenis, pilates a kruhový trénink (as. Ježková).
 
Program zájezdu:
odjezd z ČR v pátek ve večerních hodinách, v sobotu dopoledne příjezd do Sieny prohlídka a odpoledne příjezd do campingu. V průběhu pobytu je možná denní návštěva Říma (v případě plného autobusu příplatek cca 200,-Kč) a Tarquinie. Odjezd do ČR v sobotu dopoledne zastávka ve Florencii, prohlídka, příjezd v neděli v dopoledních hodinách. Vzdálenost z Prahy 1300 km.
Camping Europing je položen v blízkosti města (10 km) Tarquinie - známém především díky velkým archeologickým nalezištím z období etrusků a etruským muzeem, cca 70 km severně od Říma na pobřeži Tyrhénského moře.
Camping je umístěn v piniovém háji přímo u písečné pláže, která je zde dostatečně široká. Díky poloze kdy v okolí nejsou žádné další turistické komplexy je možno využívat velkou část volné pláže. V campingu je obchod se základními potravinami a restaurace.
 
K dispozici jsou 2 tenisové kurty s umělou trávou, travnaté fotbalové hřiště, bazén, pódium a plocha pro aerobic, posilovna, stoly pro stolní tenis, beachvolejbalové hřiště. Pláž je dostatečně veliká pro pořádání dalších sportovních akcí (např. plážový fotbal).
Pouze pro dobré plavce. 
Na co nezapomenout:
sportovní oblečení a obuv, věci osobní potřeby, plavky, faktorové krémy, pokrývka hlavy, peníze, jídlo, průkaz pojištěnce.
Povinné individuální pojištění pro cesty do zahraničí.
Další podrobnosti emailem.
 
 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None