english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

ÚTVS - Akce

 

Sleva 30% na Adidas
Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.
 
 
 

Sport na VŠ

 
 
 
 

Naši partneři

 
Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT
 

Notice: Use of undefined constant text - assumed 'text' in /home/utvs/www/news_deta.php on line 58

Hokejisté ČVUT startují v Evropské hokejové univerzitní lize

 
20. 10. 2015 - Radek Pekař
 
 
 
Hokejisté ČVUT startují v Evropské hokejové univerzitní lize
 

Sen hokejistů ČVUT se stal skutečností, když letos vstoupili jako nováček do Evropské hokejové univerzitní ligy pod názvem Technika Praha. V EUHL startuje v letošní sezóně 2015/16 celkem 10 účastníků, 3 mužstva z ČR, 5 mužstev ze Slovenska a po jednom z Polska a Rakouska. Soutěž se hraje dvoukolově, náš tým odehraje v základní části celkem 18 zápasů a popřípadě ještě další v navazujícím play-off.

Naši hokejisté se v soutěži prozatím rozkoukávají a platí tak nováčkovskou daň. Doposud sehráli dva zápasy: s UK Praha 2:6 a s Akademiky Plzeň 1:3, když v obou zápasech se projevila především nesehranost a stará bolest – neproměňování šancí. Věříme, že naše výkonnost se bude lepšit a brzy se dočkáme i prvního vítězství.

Bližší informace o mužstvu Technika Praha se můžete dočíst na http://www.utvs.cvut.cz/sporty/hokej/, o celé soutěži na http://www.euhl.eu/, reportáže z obou zápasů na http://hokejuk.cz/match/detail/id/35 a http://www.euhl.eu/hraci-akademiku-plzen-si-pripisuji-prvni-vitezstvi/.

Zdeněk Valjent
Vedoucí mužstva Technika Praha


 
 

 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None