english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 
GDPR
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

ÚTVS - Akce

 

Sleva 30% na Adidas
Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.
 
 
 

Sport na VŠ

 
 
 
 

Naši partneři

 
Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT
 

Vyhlášení soutěže „O nejlepšího sportovce ČVUT”

 
18. 11. 2013 - Luboš Neuman
 
 
 
Sportovec roku 2013
 

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT pod patronací rektora ČVUT prof. Ing. Václava Havlíčka, CSc. vyhlašuje soutěž "O nejlepšího sportovce ČVUT" pro rok 2013.

Pro tyto účely si ÚTVS vytváří přehled výborných výkonů a umístění našich studentů a zaměstnanců na význačných sportovních soutěžích. Mezi ně řadíme: olympijské hry, mistrovství světa, mistrovství Evropy, světovou univerziádu, akademické mistrovství světa, mistrovství Evropy univerzit, reprezentaci ČR, nejvyšší příčky na mistrovství ČR a v nejvyšší soutěži ČR.

Byli bychom neradi, aby nám nějaké význačné úspěchy unikly. Proto žádáme všechny výborné sportovce z řad našich studentů a zaměstnanců (či jejich známé), aby poslali nejpozději do 21.11.2013 zprávu o svých (jejich) sportovních výsledcích s tímto bližším vysvětlením: jméno, příjmení, fakulta, ročník studia, sport, závody či soutěže, výkony, umístění, počet zúčastněných států při vrcholném výkonu jednotlivce či družstva, internetové odkazy na ověření výsledku na e-mailovou adresu: zdenek.valjent@utvs.cvut.cz.


 
 

 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None