english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

ÚTVS - Akce

 

Sleva 30% na Adidas
Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.
 
 
 

Sport na VŠ

 
 
 
 

Naši partneři

 
Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT
 

Notice: Use of undefined constant text - assumed 'text' in /home/utvs/www/news_deta.php on line 58

ČVUT na akademickém mistrovství ČR v disciplínách TFA

 
02. 10. 2013 - Luboš Neuman
 
 
 
Požární sport
 

Na prvním akademickém mistrovství v disciplínách TFA v Ostravě bojovali zástupci naší školy o titul nejdrsnějšího hasiče / nejdrsnější hasičky v disciplínách TFA.
Náš TFA tým ve složení Lukáš Soukup, Tomáš Petřivý, Jaroslav Žalud, Ondřej Matoušek, Petr Svoboda, Ludmila Humpálová, Monika Lörinczová, Lucie Chlumecká a Zuzana Strouhalová se popral s disciplínami TFA velmi slušně. Rozhazování hadic, motání hadic, hamerbox, přemístění 80kg figuríny, výběh do 13. patra, to je jen krátký výčet dovedností, které závodníci museli splnit.
Naši zástupci se mezi konkurencí neztratili. V mužích si nejlépe vedl Lukáš Soukup, který náročnou trať zvládl v čase 6.04 a obsadil celkové 10 místo. V ženách si nejlépe vedla Ludmila Humpálová, která trať zdolala v čase 7.36, čímž obsadila v celkovém hodnocení 5. místo.
Pomyslnou třešničkou na dortu byl závod štafet, kde naše mužská štafeta vybojovala 2. místo a štafeta žen 3. místo. Akademické mistrovství v disciplínách TFA prověřilo odolnost a odhodlání všech členů našeho TFA ČVUT týmu.


 
 

 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None