english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

ÚTVS - Akce

 

Sleva 30% na Adidas
Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.
 
 
 

Sport na VŠ

 
 
 
 

Naši partneři

 
Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT
 

Notice: Use of undefined constant text - assumed 'text' in /home/utvs/www/news_deta.php on line 58

Vyhlášení soutěže O nejlepšího sportovce ČVUT

 
31. 10. 2012 - Zdeněk Valjent
 
 
 
ÚTVS
 

Sportovec ČVUT roku 2012 Sportovec ČVUT roku 2012 Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT pod patronací rektora ČVUT prof. Ing. Václava Havlíčka, CSc. vyhlašuje soutěž „O nejlepšího sportovce ČVUT“ pro rok 2012.

Pro tyto účely si ÚTVS vytváří přehled výborných výkonů a umístění našich studentů a zaměstnanců na význačných sportovních soutěžích. Mezi ně řadíme: Olympijské hry, Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, Světovou univerziádu, Akademické mistrovství světa, Mistrovství Evropy univerzit, reprezentaci ČR, nejvyšší příčky na Mistrovství ČR a v nejvyšší soutěži ČR.

Byli bychom neradi, aby nám nějaké význačné úspěchy unikly. Proto žádáme všechny výborné sportovce z řad našich studentů a zaměstnanců (či jejich známé), aby poslali zprávu o svých (jejich) sportovních výsledcích s tímto bližším vysvětlením: jméno, příjmení, fakulta, ročník studia, sport, závody či soutěže, výkony, umístění, počet zúčastněných států při vrcholném výkonu jednotlivce či družstva a internetové odkazy na ověření výsledku. Vše posílejte nejpozději do středy 28. 11. 2012 na e-mailovou adresu: zdenek.valjent@utvs.cvut.cz.


 
 

 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None