english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

ÚTVS - Akce

 

Sleva 30% na Adidas
Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.
 
 
 

Sport na VŠ

 
 
 
 

Naši partneři

 
Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT
 

Notice: Use of undefined constant text - assumed 'text' in /home/utvs/www/news_deta.php on line 58

Hokejová bitva univerzit

 
13. 03. 2012 - Luboš Neuman
 
 
 
ÚTVS
 

Hokejová bitva V letošním školním roce přišla Studentská unie ČVUT s výjimečným projektem nazvaným Hokejová bitva. V té se mezi sebou ve sportovní hale HC Sparty Praha utkaly týmy 4 pražských vysokých škol. První kolo, v němž se rozhodlo o finalistech, se odehrálo již v listopadu. Závěrečné boje o 1. a 3. místo se uskutečnily ve středu 7. 3. 2012.

Hokejisté ČVUT sice nepřekvapili když v listopadovém utkání čestně prohráli s Karlovou univerzitou 4 : 7. Ve druhém utkání však potvrdili svou kvalitu, když porazili Českou zemědělskou univerzitou 2 : 1 a obsadili konečné 3. místo.

Titul získala Karlova univerzita, reprezentovaná studenty Fakulty tělesné výchovy a sportu, výhrou nad Vysokou školou ekonomickou 5 : 1. Čestné vhazování a slavnostní vyhlášení probíhala za přítomnosti všech 4 rektorů před cca čtyřmi tisíci diváky, kteří vytvořili perfektní atmosféru.
Gratulujeme.

 
Hokejová bitva - Tým ČVUT Hokejová bitva - Nástup Hokejová bitva - střídačka Hokejová bitva Hokejová bitva - děkovačka Hokejová bitva - Předávání cen


 
 

 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None