english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

ÚTVS - Akce

 

Sleva 30% na Adidas
Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.
 
 
 

Sport na VŠ

 
 
 
 

Naši partneři

 
Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT
 

Notice: Use of undefined constant text - assumed 'text' in /home/utvs/www/news_deta.php on line 58

Sportování ve zkouškovém období

 
11. 12. 2013 - Luboš Neuman
 
 
 
Florbal
 

Na zimní zkouškové období jsme pro vás připravili zajímavou nabídku sportování.

1. Pro studenty jsou připravené jak kolektivní sporty - frisbee, futsal, florbal, volejbal, basketbal, tak individuální sportování - badminton, posilovna, stolní tenis, lezení na stěně a lukostřelba. Poslední dvě disciplíny jsou určeny pouze studentům, kteří se s těmito sporty již seznámili v hodinách TV! Především studentkám nabízíme hodiny bodystylingu, zumby, kruhového treninku a posilování s vlastní váhou. Projděte si kompletní nabídku sportování ve zkouškovém a přijďte si zacvičit.

2. Všichni sportovci i nesportovci, jednotlivci i skupiny mají jedinečnou možnost využití našich sportovišť. Nejen studenti, ale i zaměstnanci ČVUT mají navíc zvýhodněné ceny.

K dispozici jsou dále tenisové kurty (za zvýhodněnou cenu 100 Kč/hodinu) NA KOTLÁŘCE a komplex sportovních hal POD JULISKOU (badminton, posilovna, horostěna, stolní tenis a ostatní kol. sporty). Volné hodiny jsou k nahlédnutí v našem REZERVAČNÍM SYSTĚMU.


 
 

 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None