english english flag
 
facebook utvs
 
úřední deska utvs
 Hlavní stránka 
 
 
 
 

Zapisování na kurzy

 
 
 

Zimní výcvikové kurzy 2018

 

POZOR ! ! ! - Při placení kurzů je nutné zadávat variabilní i specifický symbol viz. placení kurzů
 

 

Přehled destinací pro letní kurzy

 
 
 

Virt - Slovensko

Virt - Slovensko 1 Virt - Slovensko 2 Virt - Slovensko 3 Virt - Slovensko 4
 
Virt - Slovensko 5 Virt - Slovensko 6 Virt - Slovensko 7 Virt - Slovensko 8
 
 
Místo konání kurzu:
Virt u Komárna - viz. mapa 
Stravování:
Plná penze 
Doprava:
Společným autobusem. Předpokládaný odjezd: pondělí brzy ráno kolem 6 – 7 hodiny. Předpokládaný příjezd: v sobotu v pozdních večerních hodinách 
Ubytování:
V moderních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem 
Popis kurzu:
výcvik: zaměřeno pro neplavce, slabé plavce; ve skupinkách po 6 – 7 lidech

Bližší specifikace kurzu: Kurz proběhne ve školícím centru Ekonomické univerzity Bratislava ve Virtu, které se nachází na jižním Slovensku v místech termálních koupališť. K dispozici jsou moderní pokoje pro dvě osoby se sociálním zařízením a balkonem. Stravovat se budeme přímo v budově ubytování a to 3 x denně. Hlavní program, výcvik plavání neplavců, se uskuteční denně ve dvou vyučovacích hodinách (dopoledne a odpoledne) ve skupinkách – vždy jeden učitel na 6 – 7 studentů v místním termálním 50 m bazénu s jednou sníženou stranou.

Jako vedlejší sportovní činnost se nabízí volejbal, cvičení s hudbou a strečink. V době našeho kurzu bude probíhat i kurz studentů z EUBA. Naplánovány jsou dva výlety naším autobusem a to do Dunajem oddělených měst Komárna a Komáromu a do maďarské Ostřihomi, kde se nachází význačná bazilika. Chůzí se můžeme dostat do wellnessu Patince a zde strávit za poplatek asi 7 Euro delší čas.

Areál EUBA můžete vidět také na přiloženém videu. 

Na co nezapomenout:
Povinné individuální úrazové připojištění do zahraničí;
pas či občanský průkaz, sportovní oděv a obuv, věci osobní potřeby, plavky, sluneční brýle, plavecké brýle, pokrývka hlavy, faktorové krémy, peníze, průkaz pojištěnce. 
 
 
Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz
RSS
None