BUDO

20. 09. 2016 - Václav Štemberg

Oddíl BUDO nabízí všem zájemcům možnost aktivní účasti na trénincích, které se konají od 5.10.2016 v judo sálu v posilovně FEL ČVUT na Karlově náměstí 12. Tréninky vede Ing. Radim Ballner, konají se každou středu od 18:15 hodin a jsou vhodné především pro pokročilejší judisty a judistky. Nadšené začátečníky ale určitě neodmítneme.
Oddíl BUDO byl založen před 20 lety na Fakultě Elektrotechnické a od té doby funguje nepřetržitě. Na trénincích se věnujeme především japonským bojovým uměním (ju-jutsu, karate, ju-do), ale přidáváme i prvky z jiných bojových umění (např. kick box). Převážně se zaměřujeme na sparing a praktické využití technik v sebeobraně. Pravidelně se také účastníme závodů.