Hokejisté ČVUT zvítězili v Eindhovenu

31. 03. 2015 - Radek Pekař

Hokejisté ČVUT zvítězili na mezinárodním univerzitním turnaji v Eindhovenu

Hokejisté ČVUT opět potvrdili svou suverenitu v rámci evropských hokejových klání a zvítězili na mezinárodním univerzitním turnaji v nizozemském Eindhovenu. Hráči se Lvem s kružítkem na prsou v turnaji dominovali naprosto suverénním způsobem.

Turnaje pořádaného domácí Technickou univerzitou se zúčastnilo 5 univerzitních týmů ze tří evropských zemí. Reprezentanti ČVUT potvrdili vysoký kredit českého hokeje, když po hladkém vítězství v základní části turnaje bez problémů zvítězili i v obou utkáních finálové skupiny.

Výkony našeho týmu na turnaji a skvělý výsledek jsou pro všechny fanoušky univerzitního hokeje a příznivce ČVUT tou nejlepší pozvánkou na blížící se mezinárodní turnaj “O pohár rektora ČVUT”, který proběhne 17. - 18. dubna na zimním stadionu Hvězda na Praze 6.

Výsledky zápasů ČVUT na turnaji v Eindhovenu:

Základní skupina:
ČVUT - Eindhoven Icehawks (NL) 10:2
ČVUT – Eindhoven Mooners (NL) 3:2
ČVUT – London Imperial Devils (UK) 7:2
ČVUT – Groningen Bulldogs (NL) 5:2

Finálová skupina:
ČVUT – Eindhoven Mooners (NL) 11:2
ČVUT – Groningen Bulldogs (NL) 7:4

ČVUT vzorně reprezentovali:
Brankáři: Aleš Příhoda (FSv), Zbyněk Karda (FBMI)
Obránci: Ing. Pavel Dvořák (FSv), Josef Vostracký (FSv), Rostislav Zilcher (FSv), Vítězslav Pálka (FSv), Milan Krnáč (FEL), Jaroslav Budina (FSv)