AM ČR v požárním sportu

16. 03. 2015 - Radek Pekař

AM ČR v požárním sportu 2015

Studentský klub požárního sportu ve spolupráci s Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava a její Fakultou bezpečnostního inženýrství, dále s Českou asociací akademických technických sportů Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Hasičským záchranný sborem Moravskoslezského kraje a městem Ostrava pořádají ve dnech 29. – 30. dubna 2015 Akademické mistrovství ČR v požárním sportu, které se bude konat pod záštitou náměstka primátora města Ostravy Ing. Lumíra Palyzy a s dotační podporou MŠMT ČR a ČAATS. Akce se uskuteční v areálu Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraj v Ostravě Porubě. Více informací najdete v propozicích závodu.