AM ČR v běhu na lyžích

25. 01. 2015 - Radek Pekař

AM ČR v běhu na lyžích

Ve dnech 16. - 19. února 2015 se v Novém Městě na Moravě uskuteční Akademické mistrovství České republiky v běhu na lyžích, 3. kolo vysokoškolské studentské ligy, Mistrovství akademiků veteránů - K.A.K. a Memoriál PaedDr. Jana Weisshäutela. Závody pořádá Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity ve spolupráci s VSK Univerzitou Brno, ÚTVS ČVUT a SK Nové Město na Moravě. Akademické mistrovství, VŠ liga. Studenti VŠ se přihlašují na závody prostřednictvím svých kateder TV. Jmenovité přihlášky s uvedením jména, příjmení, data narození a výkonnostní třídy musí být zaslány do 31. ledna 2015. Více informací najdete v propozicích závodu.