Petr Šlajs na mistrovství světa v triatlonu!

11. 05. 2014 - Radek Pekař

Petr Šlajs na Akademickém mistrovství světa v triatlonu

Fakulta stavební ČVUT v Praze měla zástupce na akademickém mistrovství světa v triatlonu. Byl jím Petr Šlajs, který 20. dubna vybojoval v Brasílii (v hlavním městě Brasílie) 12. místo v individuálním závodě. V týmové soutěži mužů pak jeho výkon přispěl ke stříbrné medaili pro pro Českou republiku.
GRATULUJEME!

Petr Šlajs na mistrovství světa v triatlonu Petr Šlajs na mistrovství světa v triatlonu Petr Šlajs na mistrovství světa v triatlonu Petr Šlajs na mistrovství světa v triatlonu