Sportovci ČVUT zářili na univerziádě v Trentinu

18. 12. 2013 - Radek Pekař

Univerziáda v Trentinu: Kateřina Chourová - 2. místo

Pořádání letošní zimní univerziády připadlo italskému Trentinu. Termín olympiády vysokoškoláků připadl na 11. - 21. prosince 2013. Barvy ČVUT na těchto hrách zviditelnili zejména Kateřina Chourová (FBMI) a Jiří Čech (FSv).
Katka obsadila skvělé druhé místo ve snowboardcrossu po triumfu nepřekonatelné Evy Samkové. Stupně vítězů tak jednoznačně patřili českým barvám. V obdobné disciplíně na lyžích, skicrossu, obsadil Jirka třetí místo za Polákem Habratem a Rusem Omelinem.

Oběma gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci.