Univerzitní požární sport

02. 12. 2013 - Luboš Neuman

Univerzitní požární sport

Vážené studentky, vážení studenti, kamarádi a kolegové, rád bych Vás všechny informoval, že vznikl nový volitelný předmět „Univerzitní požární sport“.
Tento předmět vznikl na základě reprezentace ČVUT PRAHA na prvním ročníku akademického mistrovství ČR v disciplíně TFA (ToughestFirefighterAlive – nejtvrdší hasič přežije). Kde naše mužská štafeta vybojovala 2. místo a štafeta žen 3. místo.
Cílem výuky bude zdokonalení fyzické přípravy, ale i praktické nácviky disciplín. Výuka bude probíhat z větší části v posilovně ve sportovním středisku ČVUT Pod Juliskou. Praktická výuka bude probíhat u HZS Kladno. Tento předmět je vhodný i pro úplné začátečníky.
Nejlepší studenti budou vybráni, aby reprezentovali ČVUT PRAHA na dalším ročníku Akademického mistroství ČR v TFA. Závodit se bude v kategoriích MUŽI, ŽENY a ŠTAFETY.
Pomozte nám vybudovat nejsilnější tým, který nic nezastaví!!!!
Proto neváhejte a napište nám na e-mail hasici.cvut@email.cz
Za tým ČVUT PRAHA Lukáš Soukup