Vyhlášení soutěže „O nejlepšího sportovce ČVUT”

18. 11. 2013 - Luboš Neuman

Sportovec roku 2013

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT pod patronací rektora ČVUT prof. Ing. Václava Havlíčka, CSc. vyhlašuje soutěž "O nejlepšího sportovce ČVUT" pro rok 2013.

Pro tyto účely si ÚTVS vytváří přehled výborných výkonů a umístění našich studentů a zaměstnanců na význačných sportovních soutěžích. Mezi ně řadíme: olympijské hry, mistrovství světa, mistrovství Evropy, světovou univerziádu, akademické mistrovství světa, mistrovství Evropy univerzit, reprezentaci ČR, nejvyšší příčky na mistrovství ČR a v nejvyšší soutěži ČR.

Byli bychom neradi, aby nám nějaké význačné úspěchy unikly. Proto žádáme všechny výborné sportovce z řad našich studentů a zaměstnanců (či jejich známé), aby poslali nejpozději do 21.11.2013 zprávu o svých (jejich) sportovních výsledcích s tímto bližším vysvětlením: jméno, příjmení, fakulta, ročník studia, sport, závody či soutěže, výkony, umístění, počet zúčastněných států při vrcholném výkonu jednotlivce či družstva, internetové odkazy na ověření výsledku na e-mailovou adresu: zdenek.valjent@utvs.cvut.cz.