Osmiveslice ČVUT porazila Cambridge

24. 09. 2013 - Luboš Neuman

Univerzitní osmiveslice ČVUT

Pro někoho velké překvapení, pro jiné očekávaná zpráva. 3. ročník závodu Univerzitních osem ČSOB Penzijní společnosti vyhrála posádka ČVUT ve složení : Kopáč J., Basl M., Vaněk J., Paroulek J., Vondrák T., Hájek J., Psotka P., Kedaj J., na kormidle Paroulková T. Osma ČVUT zvítězila již podruhé v historii a to i přesto, že tentokrát měla za soupeře kromě tří pražských univerzit, také slavnou loď z britské Cambridge.

"Dnešní ročník mohl dopadnout jakkoliv, soupeři byli silní, vždyť kromě Cambridge chtěli vyhrát i kluci z ČZU. Bez ambicí jistě nebyla ani loď Karlovy univerzity, za kterou jela olympijská vítězka Mirka Knapková," měl jasno v cíli člen vítězné posádky Jiří Kopáč. Ten byl na "palubě" ČVUT největší osobností... celý článek