Na univerziádě v Kazani zářilo i ČVUT

09. 07. 2013 - Jiří Drnek

Jitka Antošová Ve dnech od 6. do 17. července 2013 probíhá v ruské Kazani sedmnáctá letní univerziáda. Českou republiku na ní reprezentuje také Jitka Antošová, nejlepší sportovkyně ČVUT v roce 2012. V průběhu celého svého studia se Jitka zúčastňovala akademických soutěží a to vždy se skvělými výsledky. Proto nikoho nepřekvapilo, že byla na univerziádě vlajkonoškou české výpravy. Ve své disciplíně skif ženy vybojovala Jitka vynikající druhé místo, čímž se loučí se svou akademickou kariérou, protože začátkem roku ukončila studium na Fakultě stavební ČVUT v Praze. V další sportovní kariéře ji přejeme hodně úspěchů.

Kromě Jitky reprezentují ČVUT v Kazani také:
Lenka Antošová - veslování, Václav Barák - atletika, Tereza Čapková - atletika, Jakub Sobek - volejbal, Tereza Patočková - judo, Martin Egermaier - rychlostní kanoistika, Ulip Ondřej - zápas řeckořímský.

Přejeme mnoho úspěchů.