Milan Bruncvík zářil nejen na ČVUT

07. 04. 2013 - Jiří Drnek

Milan Bruncvík Nejlepší sportovec ČVUT roku 2008 Milan Bruncvík se jako historicky první Čech zúčastnil jednoho z nejstarších závodů světa. Jako student univerzity v Cambridge patří do posádky první osmiveslice, která každý rok soutěží s osmiveslicí univerzity z Oxfordu. I když do závodu dali veslaři Cambridge veškeré síly, nakonec to na kolegy z Oxfordu nestačilo. I tak to byl pro Milana neopakovatelný zážitek. Jeho postřehy nejen ze závodu si můžete přečíst na webu ihned.cz.