Mezinárodní univerzitní hokejový turnaj opět v Praze

27. 03. 2013 - Zdeněk Valjent

Mezinárodní univerzitní hokejový turnaj opět v Praze Letošní 3. ročník mezinárodního univerzitního hokejového turnaje se bude konat ve dnech 19. a 20. dubna 2013 v Praze. Celkem se představí 6 zahraničních a dvě domácí mužstva: University of Bern, Technical University München, University of Vienna, Eindhoven University of Technology, Slovak University of Technology in Bratislava, Comenius University in Bratislava, Charles University in Prague a Czech Technical University in Prague. Prohlédněte si plakát turnaje a přijďte podpořit tým ČVUT.