Souboj fakult

25. 10. 2012 - Luboš Neuman

Souboj fakult - volejbal Souboj fakult Zimní semestr 2012/13 úspěšně začal. Abyste netrávili čas jen u studia tlustých knížek, připravila pro vás studentská unie ve spolupráci s ÚTVS další ročník Souboje fakult. Tentokráte se můžete těšit na volejbal, florbal, frisbee, fotbal a dračí lodě. Přihlášky na florbal jsou již otevřené a nezávazně se můžete hlásit i na ostatní sporty. Podrobnější info včetně fotogalerie z minulého ročníku najdete na webu Studentské unie.