Lionsport připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT slevu 30% na vybavení Adidas.

Adidas Lionsport Coleman Sevylor Campingaz CIPS ČVUT

ČVUT na SELLGAMES 2012

24. 05. 2012 - Antonín Ludvík

ÚTVS

Fotbalové družstvo - ČVUT Mixed ČVUT družstvo frisbee Reprezentanti ČVUT na SELLGAMES 2012 Letošní SELLGAMES (mezinárodní sportovní studentské hry) se uskutečnily ve dnech 18. - 20. 5. 2012 ve finském Espoo. I tentokrát vyslalo ČVUT na tyto hry své reprezentanty v podobě 65ti studentů ze všech fakult ČVUT a 3 členů vedení. Vystoupení našich studentů lze hodnotit stejně jako v loňském roce za úspěšné.

Zlatou medaili vybojovaly naše fotbalistky doplněné třemi chlapci v soutěži "Mixed". Stříbrné umístění zdobí družstvo hráčů a hráček frisbee. Druhou stříbrnou medaili vybojoval v konkurenci 12 závodníků Ondrej Ille (FEL) v šermu kordem. Bronz získal v běhu na 5 km časem 14:49,27 min. Ondřej Fejfar (FEL) a v běhu na 400m Tomáš Křikal (FSv) ve výborném čase 48,86 sekund.

Čtvrté místo obsadily štafety - atletická v běhu na 100 až 400 m a plavecká na 4 x 100 m volným způsobem. Stejná štafeta obsadila i 5. místo v závodě 4 x 100m polohově. I v kolektivních sportech jsme dosáhli na dvě čtvrtá místa a to zásluhou fotbalistů a volejbalistů. Podrobné informace si můžete prohlédnout v příloze s výsledky.

Všichni účastníci zaslouží poděkování za předvedení hodnotných sportovních výkonů a za příkladnou reprezentaci ČVUT na mezinárodním poli.

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze | Pod Juliskou 4 | 160 00 Praha 6 | Tel.: (+420) 22435 1881/2 | Fax.: (+420) 233 337 353 | Email: sekretariat@utvs.cvut.cz