Sportovní Rektorský den lámal rekordy

21. 05. 2012 - Jiří Drnek

Rektorský den na ČVUT Tradiční Rektorský den na ČVUT byl opět ve znamení sportu. Tým sporťáků z ÚTVS připravil pro studenty a zaměstnance ČVUT širokou nabídku sportování, aby uspokojil všechny sportovce, kteří chtěli tento den strávit v pohybu. I přes nepříznivou předpověď počasí se sportovních klání zúčastnilo rekordních 714 studentů a 202 zaměstnanců.

Největší úspěch letos zaznamenaly Dračí lodě - Přebor fakult ČVUT. Tento závod se pořádal v rámci celoročního klání Souboj fakult. Závodu se zúčastnilo nevídaných cca 200 studentů a 100 zaměstnanců ČVUT včetně pana rektora, který se ujal slavnostního předávání cen.

Vysoká účast jen potvrzuje, že i v dnešní uspěchané době je sport neodmyslitelnou součástí života a studenti i zaměstnanci ČVUT si na něj vždy vyšetří kousek svého drahocenného času.