Hokejová reprezentace ČVUT zvítězila na turnaji v Holandsku

09. 04. 2012 - Zdeněk Valjent

Hokejisté ČVUT Hokejisté ČVUT využili pozvání Technické univerzity Eindhoven a startovali ve dnech 31. 3. až 1. 4. 2012 na jejich univerzitním mezinárodním turnaji. Bojů se zúčastnilo celkem 8 mužstev – po jednom z Čech a Španělska, po dvou z Německa a 4 celky byly holandské.

Hokejisté ČVUT opět potvrdili úroveň českého hokeje a bez větších obtíží dokráčeli až k celkovému turnajovému vítězství. Zajímavé bylo, že všichni hráči z pole vsítili alespoň jednu branku.

Jednotlivé výsledky:
Ve skupiněSemifinále
ČVUT - Eindhoven Icehawks8 : 0ČVUT – Amsterdam Thor6 : 1
ČVUT - Technická univerzita Braunschweig 6 : 1Finále
ČVUT - Gröningen Buldogs4 : 0ČVUT – Technická univerzita Mnichov3 : 0

Reprezentaci ČVUT tvořili tito hráči: Martin Mazanec, Jiří Spilka, Pavel Dvořák, David Sem, Jakub Šnejdr, Jiří Novák, Martin Mařík, Tomáš Gellner, Tomáš Vránek, Pavel Dorňák, Karel Sodomka a Ondřej Slavík. Mužstvo vedl Zdeněk Valjent.