Hokejová bitva univerzit

13. 03. 2012 - Luboš Neuman

Hokejová bitva V letošním školním roce přišla Studentská unie ČVUT s výjimečným projektem nazvaným Hokejová bitva. V té se mezi sebou ve sportovní hale HC Sparty Praha utkaly týmy 4 pražských vysokých škol. První kolo, v němž se rozhodlo o finalistech, se odehrálo již v listopadu. Závěrečné boje o 1. a 3. místo se uskutečnily ve středu 7. 3. 2012.

Hokejisté ČVUT sice nepřekvapili když v listopadovém utkání čestně prohráli s Karlovou univerzitou 4 : 7. Ve druhém utkání však potvrdili svou kvalitu, když porazili Českou zemědělskou univerzitou 2 : 1 a obsadili konečné 3. místo.

Titul získala Karlova univerzita, reprezentovaná studenty Fakulty tělesné výchovy a sportu, výhrou nad Vysokou školou ekonomickou 5 : 1. Čestné vhazování a slavnostní vyhlášení probíhala za přítomnosti všech 4 rektorů před cca čtyřmi tisíci diváky, kteří vytvořili perfektní atmosféru.
Gratulujeme.

Hokejová bitva - Tým ČVUT Hokejová bitva - Nástup Hokejová bitva - střídačka Hokejová bitva Hokejová bitva - děkovačka Hokejová bitva - Předávání cen