Sportování ve zkouškovém období

11. 12. 2013 - Luboš Neuman

Florbal

Na zimní zkouškové období jsme pro vás připravili zajímavou nabídku sportování.

1. Pro studenty jsou připravené jak kolektivní sporty - frisbee, futsal, florbal, volejbal, basketbal, tak individuální sportování - badminton, posilovna, stolní tenis, lezení na stěně a lukostřelba. Poslední dvě disciplíny jsou určeny pouze studentům, kteří se s těmito sporty již seznámili v hodinách TV! Především studentkám nabízíme hodiny bodystylingu, zumby, kruhového treninku a posilování s vlastní váhou. Projděte si kompletní nabídku sportování ve zkouškovém a přijďte si zacvičit.

2. Všichni sportovci i nesportovci, jednotlivci i skupiny mají jedinečnou možnost využití našich sportovišť. Nejen studenti, ale i zaměstnanci ČVUT mají navíc zvýhodněné ceny.

K dispozici jsou dále tenisové kurty (za zvýhodněnou cenu 100 Kč/hodinu) NA KOTLÁŘCE a komplex sportovních hal POD JULISKOU (badminton, posilovna, horostěna, stolní tenis a ostatní kol. sporty). Volné hodiny jsou k nahlédnutí v našem REZERVAČNÍM SYSTĚMU.